Haber

İlişkisine Hala İnanmakta Zorlandığımız Alina Boz ve Umut Evirgen’in Düğün Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz temmuz ayında bağlarını tüm dünyaya duyuran ve ağzımızı açık bırakan Umut Evirgen-Alina Boz çifti, aşklarını tüm hızıyla yaşamaya devam ediyor. Uzun ve önemli bir ilişkiden çıkan Alina Boz’un bu kadar kısa sürede yeniden aşık olması herkesi şaşırtsa da ikilinin yüzü bir türlü anlatılmıyor. Alina Boz ve Umut Evirgen evlenme kararı aldı!

Temmuz ayının son günlerinde tüm magazin severleri şok eden bir gelişme yaşandı ve Umut Evirgen ile Alina Boz ilişkilerini açıkladı.

Mekan yöneticiliğinin yanı sıra yönetmenlik de yapan Umut Evirgen yeniden gündeme gelerek ‘Bu bağlantı uzun sürmeyecek’ dedirtti.

Tabii işin bir de Alina Boz boyutu var…

Alina Boz, 4 yıllık sevgilisi Mithat Can Özer’den temmuz ayı başında ayrılmıştı. Yani yeni bir aşka yelken açması 15 gün sürdü. Mithat Can Özer’in 2024 yılında Portekiz vatandaşlığı almasının ardından evlenmeleri beklenen çiftin ayrılığı herkesi şaşırttı.

Alina Boz’un eski aşkını bu kadar kısa sürede unutup böylesine dopdolu bir aşka yelken açması takipçilerinin beklemediği bir durum oldu.

Hatırlarsanız Demet Akaln ve Deniz Seki çiftinin aşk pozlarına eleştirel yorumlar gelmişti.

Seki, ‘Bu Umut Evirgen’in babasının kucak modeli… Beni alıp götürüyor. Bu nasıl ters çevrileceği ve döndürüleceğidir. Şaka gibi. Yolları açık olsun; Ne söyleyebilirim.’ Demet Akalın yazarken, ‘Çocuk bakarken bile yanındaki kızı düşünüyor’ yorumunu yaptı.

Olumsuz yorum ve eleştirilere aldırış etmeyen çift, aşklarını herkese göstererek yaşamaya devam etti.

Sosyal medyadaki tüm eleştirilere rağmen uzun pozlarını yayınlamaktan çekinmediler.

Hatta çiftin Yunanistan’daki tatilinde onlara Umut Evirgen’in oğlu da eşlik ediyordu.

Umut Evirgen, aile tatillerinin başlamasının ardından çevredekilere, Alina Boz için “Bu sefer çok ciddi ve farklı bir şey yaşıyorum” dedi.

En son Paris’te romantik seyahatini gördüğümüz Alina Boz ve Umut Evirgen dudak uçuklatan bir tezle karşımızda.

Söylentilere göre 2 ayı aşkın süredir birlikte olan çift, evlilik hazırlıklarına başladı!

Evet yanlış okumadınız ve çok yakında olacağı söyleniyor!

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, 2 aylık evlilik ilişkilerini kasım ayında resmileştirmek istiyor.

habertonya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu