Haber

Sahte alkolle zehirlenen oyuncu Şekip Taşpınar entübe edildi

Muğla’da sahte alkolden zehirlenerek hastanenin ağır bakımında tedavi altına alınan dizi ve sinema oyuncusu Şekip Taşpınar entübe edildi. Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Turhan Togan, ‘Entübe hastamızın yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Çoklu organ yetmezliği ile uğraşıyoruz” dedi.

Kurtlar Vadisi dizisindeki ‘Cevat Akarsu’ rolüyle tanınan Şekip Taşpınar, 8 Haziran gecesi Datça’daki evinde rahatsızlanınca Datça Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bilinci yerinde olmayan Taşpınar, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Acil serviste yapılan incelemelerde alkollü içkiden zehirlendiği belirlenen Şekip Taşpınar, ağır bakımda tedavi altına alındı.

‘Beyaz Gelincik’, ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Behzat Ç.’, ‘Yalnız’, ‘Karadayı’, ‘Şefkat Tepesi’, ‘Cesur Yürek’, ‘Başarısızlık’, ‘Arka Sokaklar’, ‘Örgüt’, ‘Yürek’ adlı dizi ve filmlerde rol alan Şekip Taşpınar’ın ağır bakımda entübe edildiği belirtildi.

Tedavi süreciyle ilgili açıklamalarda bulunan Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Turhan Togan, “Entübe hastamızın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Çoklu organ yetmezliği ile karşı karşıyayız. Hastamıza şifalar versin. Herkese sahte alkol tüketiminin ne kadar zararlı olduğu konusunda bilinçlenmesini tavsiye ediyorum. Tüm sevenlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

Şekip Taşpınar’ın eşi Berna Taşpınar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı…

“Sevgilim, hadi şimdi gel. Bak günler oldu sesini duyamıyorum. Beni ve çocuklarımızı daha fazla bekletmeyin. Bizsiz her şey eksik. Sen çok güçlüsün, bunu biliyorum, o kadar çok seviliyorsun ki tanıdığın tanımadığın bütün insanlar sana güzel enerjilerini, dualarını gönderiyorlar. ‘Küçük’, ‘Pıtı’, ‘Kömür’, ‘Beşiktaş’, ‘Bal’, ‘Asi’, ‘Beyak’, ‘Coci’, ‘Müdür’, ‘Tostos’ ve ‘Çok zayıf, bu ölür giderim’ yaşatma Hepimiz evlerine, adını ‘Çino’ koyduğum çocuklarımıza bekliyoruz. Güzel şefkatinden ve merhametli kalbinden bizi mahrum etme sevgilim. Hadi uyan haziranda ölmek zor. Seni çok seviyorum’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu